Overslaan en naar de inhoud gaan

Vlekkeloze evacuatie: succesvolle brandoefening op school met nieuw brandalarm

woensdag 17 januari 2024 - 22:36

Afgelopen week hebben we een succesvolle brandoefening gehad op onze school. De evacuatie verliep vlekkeloos, en het evacuatieplan bleek uitstekend te werken. Dankzij de vooraf gemaakte afspraken en duidelijk ingeoefende taken wisten alle medewerkers en leerlingen precies wat te doen tijdens de oefening.
Een bijzonder aspect van de oefening was de test van ons nieuwe brandalarm. Dit alarm bleek effectief en efficiënt, waardoor het evacuatieproces nog beter georganiseerd kon worden. Het geheel toont aan dat onze school goed voorbereid is op noodsituaties en dat de veiligheid van alle aanwezigen een prioriteit is. Een pluim voor iedereen die heeft bijgedragen aan het soepel verlopen van deze belangrijke oefening.
Geslaagde brandoefening! Geslaagde brandoefening! Geslaagde brandoefening! Geslaagde brandoefening! Geslaagde brandoefening! Geslaagde brandoefening! Geslaagde brandoefening! Geslaagde brandoefening! Geslaagde brandoefening! Geslaagde brandoefening! Geslaagde brandoefening!

Klik op een foto om te vergroten