Overslaan en naar de inhoud gaan

Succesvolle doorlichting: gunstig en positief advies voor onze school!

maandag 18 maart 2024 - 18:47

We zijn blij jullie te kunnen meedelen dat onze school onlangs een succesvolle doorlichting heeft ondergaan door de onderwijsinspectie.

Tijdens het bezoek van 4 tot 7 maart werd onze school grondig doorgelicht, waarbij we positieve feedback ontvingen, aangevuld met enkele waardevolle aanbevelingen om verder te groeien.
Het resultaat van de doorlichting was bijzonder bemoedigend: we hebben een gunstig advies ontvangen. Bovendien kregen zowel onze leerlingenbegeleiding als ons gelijkeonderwijskansenbeleid een positieve beoordeling. Dit is een erkenning van onze voortdurende inzet voor kwaliteitsvol onderwijs, die nu tastbaar wordt in de vorm van een gunstig oordeel.
Het is een hart onder de riem voor ons team om de bevestiging te krijgen dat onze inspanningen leiden tot kwaliteitsvol onderwijs, wat directe voordelen heeft voor de leerlingen. We zijn trots op wat we samen hebben bereikt en kijken ernaar uit om onze school verder te blijven ontwikkelen en te versterken.
Indien je interesse hebt om het verslag in te kijken, ben je van harte welkom om eens langs te komen.