Overslaan en naar de inhoud gaan

Opvallen in het verkeer en veiliger naar school

dinsdag 21 september 2021 - 19:34

Wij stimuleren onze leerlingen om te voet of met de fiets naar school te komen.

Veilig naar school

Het is veel veiliger als we fluo dragen want dan worden we beter gezien.

Daarom schonk onze vriendenkring (Vriendenkring Onze School) aan elke leerling een fluo gadget.

Bedankt vriendenkring !

De vriendenkring schonk aan iedere kind een fluo gadget. De vriendenkring schonk aan iedere kind een fluo gadget. De vriendenkring schonk aan iedere kind een fluo gadget. De vriendenkring schonk aan iedere kind een fluo gadget. De vriendenkring schonk aan iedere kind een fluo gadget. De vriendenkring schonk aan iedere kind een fluo gadget. De vriendenkring schonk aan iedere kind een fluo gadget. De vriendenkring schonk aan iedere kind een fluo gadget. De vriendenkring schonk aan iedere kind een fluo gadget. De vriendenkring schonk aan iedere kind een fluo gadget. De vriendenkring schonk aan iedere kind een fluo gadget.

Klik op een foto om te vergroten